Bateig de mar de l'Escola Taller de Cambrils

El Club Nàutic Cambrils col.labora en els programes de formació dels alumnes de l'Escola taller de Cambrils.

bateig_escola_taller_102.jpg bateig_escola_taller_112.jpg

Divendres 7 de novembre, els 24 alumnes de l'Escola Taller de Cambrils, van poder gaudir d'un bateig de mar en el Club Nàutic Cambrils. El bateig de mar és una activitat que permet un primer apropament al món de la navegació a vela en una sortida programada de tres hores. En aquest cas, els alumnes de l'Escola taller van poder seguir el muntatge i desmuntatge de les embarcacions i disfrutar d'una navegació provant els diferents comandaments dels vaixells-escola

Aquesta activitat s'englova dins l'objectiu prioritari del CN Cambrils de col.laborar amb les diferents entitats i associacions del municipi de Cambrils a fin i efecte d'apropar el nostre Club al municipi. En aquesta direcció, recentment el CN Cambrils ha col.laborat en diferents activitats amb l'Associació Vent d'Estrop - Vogadors de Cambrils, l'Asocciació de Restauradors de Cambrils i la FECAM, Federació d'Empresaris de Cambrils

  • Català
  • Español
  • English

banner-clientes

Totes les notícies al

imatge magazine

FacebookFlickr

blogweb

Agenda